Izlasi, un savu darbu šeit būšu padarījusi.

Dzīve ir viena ellīgi sarežģīta lieta. Vienu brīdi es lidinos par mākoņiem, citu reizi jau esmu zem zemes un tālāk. Jā, šoreiz rakstīšu tieši par to. Par sevi. Beigšu runāt aplinkus. Pievērsīšos konkrētām lietām, bet tomēr varbūt arī nē. Nezinu. 

Vienmēr, kad rakstu, manī ir pārāk daudz emociju, un es tās tāpēc izlieku uz papīra, jo tā ir vieglāk. Pašlaik es esmu balta kā papīra lapa. Manī nav itin nekādu emociju. Pat nesaprotu kāpēc rakstu. Laikam tikai, lai pateiktu, ka jūtos laimīga ne no kā.

Tā vispār var būt?

Nezinu, manuprāt, tas nav reāli.

Bet nu tā ir. Es esmu laimīga. Es esmu laimīga, ka man ir tāds Ralfs, ka man ir ģimene, kas varbūt nav ideāla, ka man ir tāda Elziņa un Laura, ka man ir tāds Nauris un Krišjānis. Uzskaitot lietas, kas mani padara laimīgu, es sajūtos vēl labāk. Es saprotu, ka dzīve nebūt nav melna, kādu to mālē. Iesaku arī Tev darīt to pašu, izbaudīt to, kas Tev ir. Protams, visbiežāk es to nenovērtēju. Vispār, es reti rakstu par lietām, kas mani dara laimīgu, jo tad ir grūtāk rakstīt, bet nedrīkst taču visu laiku būt pesimistiska, right? 

Oh, God, jūtos kā garā monologā, bet kādreiz taču vajag parunāt ar sevi. Ceru, ka šo lasot, Tu sapratīsi, kas Tev ir apkārt, un es būšu panākusi savu, padarot kāda dienu gaišāku. Zinu, ka šo lasa kāds viens cilvēks, bet ir jāsāk no paša sākuma. Pat vislielākie mākslinieki – rakstnieki, aktieri un visi citi sāk no paša mazākā. Tāpat to daru arī es. Cenšos nenokārt galvu. 

Nu, ko, man vairs nav ko rakstīt. Šo visu garo un bezjēdzīgo rakstu nobeigšu ar kaut ko vēl bezjēdzīgāku un jēlāku – pasmaidi, un dzīve pasmaidīs Tev pretī! Tieši šāds ir mans šodienas moto.

Image

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s